Проектна діяльність

        Цуманська селищна рада, в рамках обласного конкурсу програм і проектів, реалізація яких здійснюватиметься у 2017 році з використанням фінансових ресурсів бюджету розвитку обласного бюджету (обласного фонду регіонального розвитку), оголошеного розпорядженням голови Волинської обласної ради від від 14.12.2016 № 444 , на розгляд обласній раді подала  три проекти, які пропонуємо  Вашій увазі

 

 

Заявка

для участі у конкурсі програм і проектів, реалізація яких здійснюватиметься у з використанням фінансових ресурсів бюджету розвитку обласного бюджету (обласного фонду регіонального розвитку)

 

 

Реєстраційний номер

Заповнюється виконавчим апаратом обласної ради

 

1. РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА ПРОЕКТУ

1. РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА ПРОЕКТУ

Назва проекту

Впровадження енергоефективних заходів для системи вуличного освітлення в смт. Цумань

Загальний бюджет проекту (тис.грн.)

335,838

Очікуваний обсяг фінансування проекту з обласного бюджету (тис.грн.)

302,254

Назва та адреса організації-учасника конкурсу, телефон, факс, е-mail, кількість штатних працівників (постійних та тимчасових)

Цуманська селищна рада

вул. Грушевського, буд. 2,

смт. Цумань, Ківерцівського району, Волинської області, поштовий індекс 45233, Україна

Тел.  +38(03365)94355

E-mail: tsuman.sr@i.ua

     13 ( тринадцять)

Прізвище, ім’я, по батькові керівника організації/особи, що матиме право укладати угоду про реалізацію проекту з Волинською обласною радою

Дорошук Анатолій Васильович

 

Прізвище, ім’я, по батькові керівника проекту

Прусакова Галина Миколаївна

Місце роботи, посада, контактні телефони керівника проекту, факс, е-mail, адреса для листування керівника проекту

Начальник Цуманського виробничого управління житлово-комунального господарства (комунальне підприємство, яке підпорядковується селищній раді)

Тел. +38 068 0600 131, +38 (03365)  94283

Email cuman.vugkg@mail.ru

вул. Чехова 2, смт. Цумань, Ківерцівського району, Волинської області, поштовий індекс 45233, Україна

 

 

 

Підпис керівника проекту                                  

 

 

Підпис керівника організації - учасника конкурсу 

       М.п.

 

2. ЗМІСТ ПРОЕКТУ

1.

Реєстраційна картка проекту

ст. 1

2.

Зміст проекту

ст. 2

3.

Проект

ст. 3

3.1.

Анотація проекту

ст. 3

3.2.

Опис проблеми, на розв'язання якої спрямовано проект

ст. 4

3.3

Мета та завдання проекту

ст. 5

3.4

Технологія досягнення цілей (заходи)

ст. 6

3.5

Тривалість і план реалізації заходів проекту

ст. 7

3.6.

Очікувані результати проекту

ст. 8

3.7

Інноваційність проекту

ст. 8

3.8

Візуалізація та промоція конкурсу

ст. 8

4.

Додатки

ст. 9

4.1.

Додаток 1: Бюджет проекту

Форма 1. Загальний бюджет проекту

Форма 2. Розклад бюджету за статтями видатків

ст. 9

4.2.

Додаток 2. Інформація про організацію-партнера

ст. 10

4.3.

Додаток 3. Інформація про учасників реалізації проекту

ст. 11

4.4.

Додаток 4. Гарантійні листи (рішення місцевих рад, власників об’єкта) про співфінансування проекту

ст. 12

4.5.

Додаток 5. Технічна документація

ст. 13

4.6.

Додаток 6. Матеріал для виховної години в школі

ст. 16

4.7.

Додаток 7. Інформаційний буклет для населення смт.Цумань

ст. 39

4.8.

Додаток 8. Інформаційний постер про енергоефективність для розміщення в публічних місцях

ст. 40

 

 

 

3. П Р О Е К Т

3.1. Анотація проекту

 

 

Проект «Впровадження енергоефективних заходів для системи вуличного освітлення в смт. Цумань» є надзвичайно актуальним для громади селища, оскільки питання ефективного енергозбереження стосується кожного українця.

Проект ініційовано в рамках стратегії виконання селищною радою  Розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.11.2015 № 1228-р "Про Національний план дій з енергоефективності на період до 2020 року", а саме Національного плану дій з енергоефективності на період до 2020 року та плану заходів з реалізації Національного плану дій з енергоефективності на період до 2020 року: Інформування та популяризація економічних, екологічних і соціальних переваг ефективного використання енергії та здійснення заходів з енергоефективності.

Заходи проекту:

1.                    Інформування громадськості про важливість енергоефективності для кожного будинку та селища вцілому:

1.1.              Розміщення постерів у громадських місцях для привертання уваги до енергозбереження.

1.2.              Доставка буклетів за поштовою адресою мешканцям селища

1.3.              Проведення виховних годин для учнів школи

2.                    Модернізація системи вуличного освітлення, а саме її ремонт, заміна обладнання на енергоефективне, розширення зони освітлення з використанням енергоефективного обладнання.

 

             Результатом проекту протягом 2017 року буде  втілена в життя інноваційна система економного освітлення вулиць в сільській місцевості через використання  сучасних економних мало енергоємних  світодіодних світильників та ламп, застосування яких дозволить  економічно і творчо вирішувати завдання освітлення самих різних об’єктів. А висока ступінь захисту, якою володіють світлодіодні світильники, і надійність світлодіодного обладнання дозволяють використовувати їх в самих екстремальних ситуаціях, в тому числі у приміщеннях з підвищеною пожежною небезпекою, у місцях перебування великої кількості народу і можливістю їх фізичного руйнування, буде зменшення споживання енергії населенням, освічена громадськість відносно важливості енергозбереження.

 

             Вартість реалізації проектку – 335 ,838 тис.грн.

 

 Організації-партнери в реалізації даного проекту – Громадська організація «Цуманська спілка ветеранів АТО та волонтерів», ЗОШ  І-ІІІ ст. смт Цумань, Цуманське виробниче управління житлово-комунального господарства.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.2. Опис проблеми, на розв’язання якої спрямовано проект

 

 

В смт.Цумань проживає близько  7,00 тис. населення , біля 2,00 тис. приватних будинків, знаходиться одна з найбільших шкіл Ківерцівського району , де навчається 1114 дітей, дошкільний навчальний заклад ясла сад загального розвитку «Сонечко» , де навчається та перебуває 325 дітей,  Цуманська районна лікарня на  40 ліжко-місць, яка  обслуговує 12  259 населення. Працюють потужні промислові підприємства такі як ПАТ «Цумань», ДП «Цуманське лісове господарство», працює більше 50- ти фізичних осіб підприємців.

У кожній оселі, адміністративній споруді використовується електроенергія, встановлені системи опалювання на різних видах палива. Щоб привернути увагу мешканців до важливості енергозбереження, важливо донести кожному мешканцю основні принципи розважливого споживання ресурсів, а також їх збереження шляхом утеплення стін та дахів будинків, заміни вікон, використання енергозберігаючих ламп.

Система вуличного освітлення селища суттєво застаріла та потребує суттєвої модернізації для максимального енергозбереження. Вона була побудована у  70 – х  роках минулого століття.

Показавши розрахунки економії навіть на 1-й енергозберігаючій лампі, можна мотивувати мешканців почати поступову заміну освітлювальних елементів в домі.

Крім того, утеплення будинків (стін, даху, підлоги) та заміна вікон на сучасні пластикові, допоможе населенню суттєво зекономити на оплаті опалення та зберегти тепло у домі.

Спільними зусиллями можна досягти зменшення споживання електроенергії селищем в цілому та зберегти ресурси України.

Комплексний підхід в інформуванні громади, а також власний приклад (оновлення системи вуличного освітлення та встановлення енергозберігаючого обладнання та інформування про це громади) стане вагомим чинником для кожного мешканця переглянути своє ставлення до ресурсів та їх збереження.

 

Проект «Впровадження енергоефективних заходів для системи вуличного освітлення в смт. Цумань» спрямований на різні вікові категорії населення, адже кожен є споживачем електроенергії та зігрівається в холоду пору року, опалюючи дім газом, дровами, твердим паливом.

Проект відноситься до напряму «впровадження енергоефективних заходів».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.3. Мета та завдання проекту

Мета проекту «Впровадження енергоефективних заходів для системи вуличного освітлення в смт. Цумань» - стимулювати населення розважливо ставитися до ресурсів, розумно їх витрачати та використовувати сучасні електроосвітлювальні елементи для мінімізації витрат електроенергії на освітлення.

 

Реалізація проекту передбачає такі  основні завдання:

 

1.      Підвищення рівня знань населення про енергоефеективність та способи збереження електроенергії та тепла, щоб зменшити споживання ресурсів та витрати населення. Будуть проведені виховні години в школі, розміщені інформаційні постери у громадських місцях,  розіслані інформаційні буклети з практичними рекомендаціями населенню як зменшити споживання енергоресурсів та витрати за їх споживання.

 

2.      Модернізація системи вуличного освітлення з використанням енергозберігаючих технологій.

 

3.      Зниження травматизму населення.

 

4.      Покращить безпеку дорожнього руху у вечірній і нічний час, зменшення соціальної напруги , покращення криміногенної  ситуації, завдяки зменшенню  крадіжок, дорожньо-транспортних пригод, хуліганських проявів та інших правопорушень та злочинів.

 

Вартість енергоресурсів є досить висока, а доходи населення в сільській місцевості суттєво нижчі, ніж у місті. Саме тому важливо навчити населення розважливо ставитися до споживання енергетичних ресурсів, щоб забезпечити їх раціональне використання та оптимізувати витрати мешканців смт.Цумань. Адже застосування  енергоощадних технологій - це один із основних європейських соціально- економічних стандартів. Заощадливість дасть  можливість територіальній громаді  більш ефективно використовувати бюджетні кошти, яких не вистачає на рівні місцевих бюджетів.Створення комфортних умов проживання для членів  територіальної громади- головне  завдання органів  місцевого самоврядування.

 

 

 

3.4. Технологія досягнення цілей

 

SMART аналіз проекту «Впровадження енергоефективних заходів для системи вуличного освітлення в смт. Цуманьecific) – інформування населення селища про важливість та фінансові переваги енергозберігаючих ному домашньому господарстві, модернізація системи вуличного освітлення з використанням енергозберігаючих технологій.

 

M (measurable) – виміряти результативність проекту можна буде за наступними показниками:

-           к-сть проведених виховних заходів у школі

-           к-сть інформаційних постерів у громадських місцях, буклетів з описами енергоефективних заходів, доставлених у домівки мешканців селища

-           к-сть енергозберігаючих освітлювальних елементів у системі вуличного освітлення селища

-           зменшення споживання електроенергії селищем в цілому в місяць.

 

A (achievable) – проект має чітко сплановані заходи, сформована проектна команда з чітко поставленими цілями, підготовлені усі інформаційні матеріали

 

R (relevant) - проект відповідає стратегії селища в рамках Розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.11.2015 № 1228-р "Про Національний план дій з енергоефективності на період до 2020 року"

 

T (time bound) – реалізація проекту триває  протягом 3-х місяців.

 

Основні заходи проекту:

Виховні зустрічі з учнями шкіл

Для проведення виховних годин про важливість енергозберігання та заходів, які дозволяють це зробити, будуть використані інтерактивні матеріали – відео, інфографіка.

Інформування громадськості

Розміщення інформаційних постерів у громадських місцях, відправлення буклетів з практичними рекомендаціями як зберегти енергію та зменшити витрати.

Практичне використання енергозберігаючих технологій

Модернізація системи вуличного освітлення в селищі як приклад використання енергозберігаючих технологій для зменшення витрат селища та збереження електроенергії

 

           Виховні заходи будуть проведені за участі членів Громадської організації

« Цуманська спілка ветерів АТО та волонтерів»,  ЗОШ І-ІІІ  ст.  смт.Цумань.

           Інформування громадськості буде реалізоване за участі Цуманської селищної ради.

           Модернізація системи вуличного освітлення буде виконана за участі Цуманського виробничого управління житлово-комунального господарства.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.5. Тривалість і план реалізації заходів проекту

 

Реалізація проекту повинна бути завершена до 25 грудня поточного року.

 

 

 

Тривалість

заходу

Назва заходу

Місце проведення (село, селище, місто)

Організація-виконавець

 

Місяць 1

Виховні години в школі

Цумань

ЗОШ І-ІІІ  ст.  смт.Цумань, ГО

«Цуманська спілка ветерів АТО та волонтерів», 

 

 

Початок робіт з модернізації системи вуличного освітлення в смт.Цумань

Цумань

Цуманське виробниче управління житлово-комунального господарства.

 

 

Місяць 1-3

Завершення робіт з модернізації системи вуличного освітлення

Цумань

Цуманське виробниче управління житлово-комунального господарства.

 

 

 

Інформування громадскості

Цумань

Цуманська селищна рада

           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.6. Очікувані результати проекту

Проект «Впровадження енергоефективних заходів для системи вуличного освітлення в смт.Цумань»
матиме як короткострокові, так і перспективні наслідки від його реалізації.

 

Зокрема:

1.      Населення почне поступову заміну освітлювальних ламп в будинках на більш сучасні та енергозберігаючі, відповідно зменшення споживання електроенергії селищем.

2.      Враховуючи, що втрати тепла у будинку в холодну пру року можна суттєво зменшити, мешканці почнуть утеплювати стіни, дахи, замінювати вікна на пластикові з високим рівнем енергозбереження, відповідно зменшаться втрати тепла і менше ресурсів буде затрачатися на опалення житлових будинків.

3.      Населення буде більш розважливо ставитися до придбання побутової техніки, зважати на клас енергоспоживання.

4.      Проект може послугувати стимулом для розвитку у регіоні джерел альтернативної енергії, використання сонячної енергії.

Сталість результатів проекту:

а) фінансова сталість

Модернізована система вуличного освітлення перебуватиме на балансі Цуманського виробничого управління житлово-комунального господарства.

б) інституційна сталість

Селищна рада та Громадська організація продовжать інформаційні кампанії про енергозбереження та раціональне використання ресурсів. 

в) політична сталість

Реалізація проекту призведе до суттєвого пожвавлення суспільного інтересу до використання енергозберігаючих технологій та покращення соціальної та інфраструктурної ситуації в селищі.

 

3.7  Інноваційність проекту

           Про те, що в Україні існує програма на енергозбереження, мешканці селища дізнаються за рахунок окремих сюжетів на телебаченні, інколи у газетах. Комплексна інформаційна кампанія у селищі дозволить донести стратегію держави до кожного цуманчанина особисто і спричинить суспільний інтерес до цього надзвичайно актуального питання.

          Система вуличного освітлення застаріла, її модернізація з використанням сучасних технологій для енергозбереження буде яскравим прикладом для кожного мешканця селища як потрібно берегти електроенергію.

 

3.8  Візуалізація та промоція Конкурсу

 

            Впровадження енергоефективних заходів для системи вуличного освітлення в смт.Цумань  буде відбражене на інформаційних постерах та буклетах, тому кожен мешканець селища буде знати про конкурс та про

 


4. Додатки

Додаток 1 до проекту

4. 1. Бюджет проекту

Наведіть опис бюджету проекту відповідно до форм складання бюджету, де наведені приклади статей витрат.

Учасник проекту самостійно визначає статті витрат за проектом відповідно до його цілей та завдань.

Форма 1. Загальний бюджет проекту

Найменування заходів та видатків

Загальна вартість, тис.грн.

Джерела фінансування

Обласний бюджет, тис.грн.

Учасник конкурсу, тис.грн.

Організації – партнери,

тис.грн.

Інформаційні постери та буклети

1,000

0,900

0,100

-

Модернізація системи вуличного освітлення

334,838

301,354

33,484

-

Всього:

335,838

302,254

33,584

-

 

Форма 2. Розклад бюджету за статтями видатків

Статтівидатків

Загальна сума, тис.грн.

Джерела фінансування

Обласний бюджет

Учасник конкурсу

Організації – партнери

тис.грн.

тис.грн.

тис.грн.

1. Видатки споживання:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Видатки розвитку:

335,838

302,254

33,584

-

Разом:

335,838

302,254

33,584

-

 

 

Додаток 2 до проекту

4.2 Інформація про організацію-партнера

Ця форма має бути заповнена для кожної з організацій-партнерів.

Повна офіційна назва організації-партнера

Громадська організація «Цуманська спілка ветеранів АТО та волонтерів»

Місце розташування

Смт.Цумань

Юридичний статус

Громадська організація

Офіційна адреса

вул.Грушевського,2, смт. Цумань, Ківерцівського району, Волинської області, поштовий індекс 45233, Україна

 

Контактна особа

Лисенко Ярослав Петрович

Телефон

+38(097) 9417614

Факс

+380(3365)9-44-50

Адреса електронної пошти

tsuman.sr@i.ua

Кількість штатних працівників (членів) (постійних та тимчасових)

50

Роль та залучення до підготовки цього проекту

Підготовка до проведення заходів для школярів відносно енергозбереження та раціонального використання ресурсів

Завдання, які покладаються на організацію-партнера в реалізації проекту

Виховні години в школі

 

Місце розташування

Смт.Цумань

Юридичний статус

Юридична особа

Офіційна адреса

вул.Незалежності, (Жовтнева)14, смт. Цумань, Ківерцівського району, Волинської області, поштовий індекс 45233, Україна

 

Контактна особа

Романюк Любов Дмитрівна

Телефон

+38 (096) 6402693

Факс

+380 (3365) 9-45-60

Адреса електронної пошти

cumanschool.at.ua

Кількість штатних працівників (постійних та тимчасових)

120

Місце розташування

Смт.Цумань

Роль та залучення до підготовки цього проекту

Підготовка до проведення заходів для школярів відносно енергозбереження та раціонального використання ресурсів

Завдання, які покладаються на організацію-партнера в реалізації проекту

Виховні години в школі

 

 

 

 

                                      Додаток 3 до проекту

4.3 Інформація про учасників реалізації проекту

(прізвище, ім’я та по батькові; науковий ступінь, почесні нагороди)

 

Дорошук Анатолій Васильович

 

Базова освіта: Українська Ордена Трудового Червоного Прапора сільсько-господарська академія , м. Київ, 1986 рік

Досвід професійної діяльності :

Луцький прикордонний загін;

ДП «Цуманське лісове господарство»;

Цуманський селищний голова.

Вміння та навички

Має великий досвід роботи на керівних посадах, вміє вдало організувати людей для досягнення намічених цілей, відповідальна та цілеспрямована людина. Має логічне мислення, схильний до аналізу ситуації. Здатний швидко і реально оцінювати обстановку, оперативно і правильно приймати рішення, а також наперед прораховувати ситуацію і планувати на перспективу.

 

Публікації 

Відсутні

Функції та завдання:

-  координація та контроль виконання завдань усіма учасниками проекту;

-  забезпечення організаційного супроводу проекту;

-  керівництво підготовкою проекту;

 

Контактний телефон/факс, +38 (068) 020 81 77 +3 8(03365) 9-43-55

е-mail tsuman.sr@i.ua

 

 

 

Прусакова Галина Миколаївна

Базова освіта: Луцький технікум радянської торгівлі, 1984 рік

Досвід професійної діяльності

Начальник Цуманського ВУЖКГ

Вміння та навички

Керівництво житлово-комунальним підприємством

Публікації 

Відсутні

Функції та завдання

- організація контролю щодо дотримання термінів та якості виконання робіт та заходів проекту;

- забезпечення укладання договорів між учасниками конкурсу на подальшу співпрацю;

- забезпечення оформлення необхідної документації, тощо;

- забезпечення функціонування проекту «Впровадження енергоефективних заходів для системи вуличного освітлення в смт. Цумань»

Контактний телефон/факс, е-mail

Тел. +38 (068) 0600 131, +38 (03365)  94283

E-mail cuman.vugkg@mail.ru

 

 

 

Додаток 4 до проекту

 

 

 

                                                          

 

ЦУМАНСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА

КІВЕРЦІВСЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

вул. Грушевського, 2, смт. Цумань Ківерцівського району,  Волинська обл., 45233, телефон : 9-43-55, факс:  9-44-50 Е-mail:  tsuman.sr@i.ua Код ЄДРПОУ 04333885

___________________________________________________________________________________________________________________

 

Вих. №  37 /01-16  від 25 .01.2017 року

 

 

Волинська обласна рада

Київський майдан, 9, м. Луцьк, 43027

 

 

 

 

 

 

ГАРАНТІЙНИЙ  ЛИСТ

 

 

        Цуманська селищна рада даним листом гарантує фінансування проекту «Впровадження енергоефективних заходів для системи вуличного освітлення в смт.Цумань» в розмірі  33, 484 тис.грн   ( тридцять три тисячі чотириста вісімдесят чотири грн. 00 коп.), в разі обрання даного проекту для співфінансування  в рамках обласного конкурсу програм і проектів, реалізація яких здійснюватиметься у 2017 році з використанням фінансових ресурсів бюджету розвитку обласного бюджету (обласного фонду регіонального розвитку), оголошеного розпорядженням голови Волинської обласної ради від від 14.12.2016 № 444-р та фінансування його в розмірі  302,254 тис.грн.  ( триста дві  тисячі  двісті п’ятдесят чотири  грн).

 

 

 

 

 

Селищний голова                                                            А.В.Дорошук

 

Головний бухгалтер                                                        І.М.Привиденець           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заявка

для участі у конкурсі програм і проектів, реалізація яких здійснюватиметься у з використанням фінансових ресурсів бюджету розвитку обласного бюджету (обласного фонду регіонального розвитку)

 

 

Реєстраційний номер

Заповнюється виконавчим апаратом обласної ради

 

1. РЕЄСТРАЦІЙНА КАРТКА ПРОЕКТУ

Назва проекту

Безпека дітей та дорослих на дорозі – пріоритет розвитку дорожнього господарства в смт.Цумань

Загальний бюджет проекту (грн.)

440 469, 00

Очікуваний обсяг фінансування проекту з обласного бюджету (грн.)

396 269, 00

Назва та адреса організації-учасника конкурсу, телефон, факс, е-mail, кількість штатних працівників (постійних та тимчасових)

Цуманська селищна рада

вул. Грушевського, буд. 2, смт. Цумань, Ківерцівського району, Волинської області, поштовий індекс 45233, Україна

Тел.  +38(03365)94355

E-mail: tsuman.sr@i.ua

 

13 ( тринадцять чол.)

Прізвище, ім’я, по батькові керівника організації/особи, що матиме право укладати угоду про реалізацію проекту з Волинською обласною радою

Дорошук Анатолій Васильович

 

Прізвище, ім’я, по батькові керівника проекту

Прусакова Галина Миколаївна

Місце роботи, посада, контактні телефони керівника проекту, факс, е-mail, адреса для листування керівника проекту

Начальник Цуманського виробничого управління житлово-комунального господарства (комунальне підприємство, яке підпорядковується селищній раді)

Тел. +38 068 0600 131, +38 (03365)  94283

Email cuman.vugkg@mail.ru

вул. Чехова 2, смт. Цумань, Ківерцівського району, Волинської області, поштовий індекс 45233, Україна

 

 

 

Підпис керівника проекту                                  

 

 

Підпис керівника організації - учасника конкурсу 

 

                                   М.П.

 


2. ЗМІСТ ПРОЕКТУ

1.

Реєстраційна картка проекту

ст. 1

2.

Зміст проекту

ст. 2

3.

Проект

ст. 3

3.1.

Анотація проекту

ст. 3

3.2.

Опис проблеми, на розв'язання якої спрямовано проект

ст. 4

3.3

Мета та завдання проекту

ст. 4

3.4

Технологія досягнення цілей (заходи)

ст. 5

3.5

Тривалість і план реалізації заходів проекту

ст. 6

3.6.

Очікувані результати проекту

ст. 7

3.7

Інноваційність проекту

ст. 7

3.8

Візуалізація та промоція конкурсу

ст. 7

4.

Додатки

ст. 8

4.1.

Додаток 1: Бюджет проекту

Форма 1. Загальний бюджет проекту

Форма 2. Розклад бюджету за статтями видатків

ст. 8

4.2.

Додаток 2. Інформація про організацію-партнера

ст. 9

ст. 10

4.3.

Додаток 3. Інформація про учасників реалізації проекту

ст. 11

4.4.

Додаток 4. Гарантійні листи про співфінансування проекту

ст. 12

4.5.

Додаток 5. Матеріали для проведення навчання безпеці на дорозі у дошкільному навчальному закладі.

ст. 13

4.6.

Додаток 6. Матеріали для проведення навчання безпеці на дорозі у ЗОШ І- ІІІ ст. смт.Цумань  – молодших класах

ст. 21

4.7.

Додаток 7. Матеріали для проведення навчання безпеці на дорозі у  ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Цумань – старших класах

ст. 28

4.8.

Додаток 8. Приклад інформаційного буклету, який буде доставлений за поштовими адресами мешканців смт.Цумань

ст. 33

4.9.

Додаток 9. Технічна документація

ст. 36

4.10.

Додаток 10. Приписи

 

ст. 48

 

 


3. П Р О Е К Т

3.1. Анотація проекту (не більше 1 стор. На окремому аркуші).

      

 Проект «Безпека дітей та дорослих на дорозі – пріоритет розвитку дорожнього господарства в смт.Цумань».

     

  У селищі відсутні дорожні знаки та дорожня розмітка, через це ризик дорожньо-транспортних пригод та травматизму, в тому числі дитячого, дуже високий. Також, у селище часто приїжджають гості до мешканців та на підприємства, відповідно розмітка та дорожні знаки є необхідними для організації дорожнього руху в населеному пункті.

Крім того, Цуманська селищна рада  отримала  приписи  Державної автомобільної інспекції Ківерцівсчього району №7 від 28.05.2015 р. з актами , Подання № 116-2114 вих. 14 від 13.08.2014 року  прокуратури  Ківерцівського району Волинської області, які стосуються організації дорожнього руху в селищі.

         Щороку на дорогах України гине більше 4 тис людей, більше 31 тис осіб травмовано,  138 536 ДТП, з яких 8 799 наїздів на пішоходів за 2016 рік відповідно до даних Управління з безпеки дорожнього руху  https://www.sai.gov.ua/uploads/filemanager/file/dtp_12_2016.pdf

Щоб мінімізувати ризики ДТП та смерті пішоходів, в т.ч. дітей, терміново необхідна реалізація проекту «Безпека дітей та дорослих на дорозі – пріоритет розвитку дорожнього господарства в смт.Цумань».

          Реалізація проекту передбачає наступні заходи:

1.      Навчальна робота з дітьми:

1.1.           Проведення виховних заходів та демонстрація навчальних відео в дошкільному  навчальному закладі «Сонечко» смт.Цумань.

1.2.           Проведення навчання та демонстрація навчальних відео для дітей молодшого шкільного віку.

1.3.           Проведення навчання та демонстрація навчальних відео для дітей старшого шкільного віку.

2.      Публічний захід для громадськості з метою привернути увагу до правил дорожнього руху та виховання дітей стосовно правильної поведінки на дорозі, інформування про важливість знання ПДР шляхом розсилки буклетів мешканцям селища.

3.      Будівництво системи організації дорожнього руху на ділянках вулиць Чехова, Грушевського, Шкільна,  Незалежності (Жовтнева)  в смт. Цумань Ківерцівського району

4.      Інформування громадськості про реалізацію проекту.

       

        Результатом реалізації проекту буде мінімізований ризик смерті дітей на дорозі, а також ДТП в смт.Цумань, а збереження життя – є найголовнішим завданням усіх служб селища.

 

Вартість реалізації проекту 440, 469 тис.грн, з яких 44, 200  тис. грн співфінансує селищна рада , а   396, 269  тис. грн – Волинська  обласна рада.

         

         Співучасниками даного проекту є Громадська організація  « Цуманська спілка ветеранів АТО та волонтерів», ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Цумань,  Цуманський дошкільний навчальний заклад «Сонечко», Цуманське виробниче управління житлово-комунального господарства.

 

3.2. Опис проблеми, на розв’язання якої спрямовано проект

У смт.Цумань відсутня дорожня розмітка та дорожні знаки, що створює високі ризики ДТП та травматизму.

Окремої уваги заслуговує навчання дітей правильній поведінці на дорозі, оскільки в селищі не облаштовані пішохідні переходи, не всюди є тротуари.

     Крім того  Цуманська селищна рада отримала приписи Державної автомобільної інспекції Ківерцівсчього району №7 від 28.05.2015 р. з актами , Подання № 116-2114 вих.14 від 13.08.2014 року  прокуратури  Ківерцівського району Волинської області, які стосуються організації дорожнього руху в селищі.

 

 

Проект «Безпека дітей та дорослих на дорозі – пріоритет розвитку дорожнього господарства в смт.Цумань» стосується усіх вікових категорій населення, пішоходів та водіїв. Дорогами користуються усі мешканці селища, незалежно від ролі на дорозі як пішохід чи як водій.

 

Даний проект відноситься до напряму «розвиток дорожнього господарства».

 

 

3.3. Мета та завдання проекту

 

Мета проекту «Безпека дітей та дорослих на дорозі – пріоритет розвитку дорожнього господарства в смт.Цумань» – облаштувати дороги для безпечного дорожнього руху для усіх його учасників, навчити дітей та нагадати дорослим про основні правила дорожнього руху, які повинні виконувати пішоходи та водії.

Щоб розв’язати проблеми, які є причиною реалізації проекту, плануються наступні завдання з двох напрямів:

Робота з дітьми різних вікових категорій та дорослого суспільства, а саме проведення ряду виховних та навчальних заходів. Дані заходи будуть проведені за участі  членів Громадської організації  « Цуманська спілка ветеранів АТО та волонтерів», ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Цумань, Цуманського  дошкільного навчального  закладу «Сонечко», будуть запрошені представники  Ківерцівського відділку Національної поліції  ГУ НП  у Волинській області, ( начальник капітан поліції Столярчук Юрій Миколайович).

Технічні роботи, а саме облаштування  4-х центральних вулиць дорожніми знаками та розміткою для регулювання дорожнього руху.

 

Розвиток дорожнього господарства та суспільство, яке розуміє відповідальність за свою поведінку на дорозі – важливе завдання для органів виконавчої влади селища, адже навіть одне збережене життя як результат реалізації проекту варте зусиль та витрат усіх задіяних сторін.

 

3.4. Технологія досягнення цілей

 

SMART аналіз проекту «Безпека дітей та дорослих на дорозі – пріоритет розвитку дорожнього господарства в смт.Цумань»:

 

S (specific) – проведення навчальних заходів про поведінку на дорозі, облаштування доріг;

M (measurable) – виміряти результативність проекту можна буде за наступними показниками:

-           к-сть проведених навчальних уроків у школі та дитячому садочку

-           к-сть присутніх на зустрічі для населення

-           облаштовані дороги

A (achievable) – проект має чітко сплановані заходи, сформована проектна команда з чітко поставленими цілями, підготовлені усі інформаційні матеріали

R (relevant) - проект відповідає стратегії селища розвитку дорожнього господарства та мінімізації ризиків ДТП, особливо за участі дітей

T (time bound) – реалізація проекту триває 3  місяці .

Основні заходи проекту:

Навчання та розяснювальна робота для дошкільнят

Проведення заходів та ігор для дітей за участі представників   Ківерцівського відділку Національної поліції  ГУ НП  у Волинській області,  учасників ГО                     « Цуманська спілка ветеранів АТО та волонтерів»,

 Навчання та роз’яснювальна робота для учнів ЗОШ І-ІІІ ст. смт.Цумань  (молодшого шкільного віку та старшого шкільного віку)

Проведення навчальних заходів та вивчення правил дорожнього руху за участі представників Ківерцівського відділку Національної поліції  ГУ НП  у Волинській області, членів ГО « Цуманська спілка ветеранів АТО та волонтерів».

Робота з громадськістю

Проведення зустрічі для усіх бажаючих мешканців селища Цумань  за участі представників   Ківерцівського відділку Національної поліції  ГУ НП  у Волинській області,  учасників ГО  « Цуманська спілка ветеранів АТО та волонтерів», з метою привернути увагу до поведінки на дорозі та вихованню дітей відносно їх участі в дорожньому русі.

Облаштування доріг

Будівництво системи організації дорожнього руху на ділянках вулиць Чехова, Грушевського, Шкільна, Незалежності (Жовтнева)  в смт. Цумань Ківерцівського району.

          Оцінка результатів можна буде виконати за результатами тестування дітей шкільного віку, фото та відео проведених заходів та фотофіксацією усіх встановлених знаків та нанесеної розмітки, а також аналізом статистики ДТП у смт.Цумань за певні періоди.

          Навчальні заходи будуть проведені за участі членів Громадської організації

« Цуманська спілка ветеранів АТО та волонтерів», соціального педагога ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Цумань,   психолога  ДНЗ «Сонечко» , спеціаліста із соціальної роботи Цуманської селищної ради, представників Ківерцівського відділку Національної поліції  ГУ НП  у Волинській області,.

          Інформування громадськості буде реалізоване за участі спеціалістів Цуманської селищної ради, ГО «Цуманська спілка ветеранів АТО та волонтерів», представників   Ківерцівського відділку Національної поліції  ГУ НП  у Волинській області,

          Будівництво системи організації дорожнього руху  буде виконане за участі Цуманського виробничого управління житлово-комунального господарства.

 

3.5. Тривалість і план реалізації заходів проекту

 

Тривалість

заходу

Назва заходу

Місце проведення (село, селище, місто)

Організація-виконавець

 

Місяць 1

Навчальні уроки в школах

Цумань

Ківерцівський відділ Національної поліції  ГУ НП  у Волинській області,

ЗОШ І-ІІІ ст.смт.Цумань,

ГО « Цуманська спілка ветеранів АТО та волонтерів»

 

 

Початок робіт з будівництва системи організації дорожнього руху

Цумань

Цуманське виробниче управління житлово-комунального господарства

 

 

Виховні заходи в дитячому садочку

Цумань

ГО «Цуманська спілка ветеранів АТО та волонтерів»,

ДНЗ «Сонечко», Ківерцівський  відділ Національної поліції  ГУ НП  у Волинській області,

 

Місяць 2

Освітні зустрічі з дорослим населенням

Цумань, з запрошенням населення сусідніх сіл Грем’яче, Карпилівка, смт.Олика 

ГО «Цуманська спілка ветеранів АТО та волонте-рів», Ківерців-ський  відділ Національної поліції  ГУ НП  у Волинській області,

 

 

Інформування громадськості про проект

Цумань, Грем’яче, Карпилівка, смт.Олика 

Цуманська селищна рада

 

Місяць 1-4

Початок робіт з будівництва системи організації дорожнього руху

Цумань

Цуманське виробниче управління житлово-комунального господарства,

 

 

 

3.6. Очікувані результати проекту

            В результаті реалізації проекту «Безпека дітей та дорослих на дорозі – пріоритет розвитку дорожнього господарства в смт.Цумань» будуть отримані наступні результати:

1.      Мінімізовані ризики ДТП, особливо за участі дітей, в смт.Цумань

2.      Діти,  як учасники дорожнього руху, будуть навчені поведінці на дорозі.

3.      Дорослі учасники дорожнього руху будуть більш обережно поводитися на дорозі, знаючи можливі наслідки, та вчитимуть дітей правильно переходи дорогу і т.д.

4.      Побудована система організації дорожнього руху.

 

       Проект може бути розширений на сусідні населені пункти, а також може бути прикладом повноцінної комплексної інформаційної кампанії в області.

 

Оцінка результатів проекту:

 

а) фінансова сталість

побудована система організації дорожнього руху буде перебувати на балансі Цуманського ВУЖКГ.

б) інституційна сталість

система дорожнього руху буде відноситися до дорожньої інфраструктури смт.Цумань і буде підтримуватися за рахунок бюджету Цуманської селищної ради.

в) політична сталість

реалізація проекту позитивно відобразиться на ситуації з системою дорожнього руху в селищі, а також позитивно відобразиться на мінімізації ризиків ДТП в регіоні

 

 

3.7  Інноваційність проекту

 

        Вперше для підвищення рівня освіченості населення, особливо серед дітей, будуть проведені комплексні заходи з використання інтерактивних матеріалів, а також залучені різні організації для максимального привертання уваги суспільства до безпеки дорожнього руху.

 

 

3.8  Візуалізація та промоція Конкурсу

 

   

           Інформація про конкурс та проект буде розміщена на офіційному сайті  Цуманської селищної ради, інформаційних постерах в школі та в громадських місцях.


 


4. Додатки

Додаток 1 до проекту

4. 1. Бюджет проекту

Наведіть опис бюджету проекту відповідно до форм складання бюджету, де наведені приклади статей витрат.

Учасник проекту самостійно визначає статті витрат за проектом відповідно до його цілей та завдань.

Форма 1. Загальний бюджет проекту

Найменування заходів та видатків

Загальна вартість, тис.грн.

Джерела фінансування

Обласний бюджет, тис.грн.

Учасник конкурсу, тис.грн.

Організації – партнери,

тис.грн.

Будівництво системи організації дорожнього руху на ділянках вулиць Чехова, Грушевського, Шкільна,Жовтнева  в смт. Цумань Ківерцівського району

438, 469

394,469

44,000

 

-

Друк буклетів для дошкільнят та  школярів молодшого шкільного віку

2, 000

1,800

0,200

 

-

Друк буклету для учнів старших класів та населення

 

 

 

 

          Всього:

440, 469  тис.грн.

396,269 тис.грн.

44,200 тис.грн

 

 

Форма 2. Розклад бюджету за статтями видатків

Статтівидатків

Загальна сума, тис.грн.

Джерелафінансування

Обласний бюджет

Учасник конкурсу

Організації – партнери

тис.грн.

тис.грн.

тис.грн.

1. Видатки  споживання:

-

-

-

-

 

 

 

 

 

2. Видаткирозвитку:

440, 469

396,269

44,200

-

 

440, 469

396,269

44,200

-

 

 

 

Додаток 2 до проекту

 

4.2 Інформація про організацію-партнера

Повна офіційна назва організації-партнера

Громадська організація «Цуманська спілка ветеранів АТО та волонтерів»

Місце розташування

Смт.Цумань

Юридичний статус

Громадська організація

Офіційна адреса

вул.Грушевського,2, смт. Цумань, Ківерцівського району, Волинської області, поштовий індекс 45233, Україна

 

Контактна особа

Лисенко Ярослав Петрович

Телефон

+38(097) 9417614

Факс

+380(3365)9-44-50

Адреса електронної пошти

tsuman.sr@1.ua

Кількість штатних працівників (постійних та тимчасових)

50

Роль та залучення до підготовки цього проекту

Підготовка до проведення заходів для школярів та дорослого населення відносно навчання правильного поводження на дорозі.

Завдання, які покладаються на організацію-партнера в реалізації проекту

Навчальні уроки в школах і садочку та зустрічі з дорослим населенням

 

Повна офіційна назва організації-партнера

ЗОШ І-ІІІ ст. смт. Цумань

Місце розташування

Смт.Цумань

Юридичний статус

Юридична особа

Офіційна адреса

вул.Незалежності, (Жовтнева)14, смт. Цумань, Ківерцівського району, Волинської області, поштовий індекс 45233, Україна

 

Контактна особа

Романюк Любов Дмитрівна

Телефон

+38 (096) 6402693

Факс

+380 (3365) 9-45-60

Адреса електронної пошти

cumanschool.at.ua

Кількість штатних працівників (постійних та тимчасових)

120

Роль та залучення до підготовки цього проекту

Підготовка до проведення заходів для школярів відносно навчання правильному поводженню на дорозі

Завдання, які покладаються на організацію-партнера в реалізації проекту

Навчальні уроки в школах

 

Повна офіційна назва організації-партнера

Цуманський дошкільний  навчальний заклад «Сонечко»

Місце розташування

Смт.Цумань

Юридичний статус

Цуманський дошкльний навчальний заклад ясла-сад загального розвитку «Сонечко»

Офіційна адреса

вул. Шкільна,5 «б» , смт. Цумань, Ківерцівського району, Волинської області, поштовий індекс 45233, Україна

 

Контактна особа

Новосад Катерина Миронівна

Телефон

+38 (68) 0500787

Факс

 

Адреса електронної пошти

tsumandnz@ukr.net

Кількість штатних працівників (постійних та тимчасових)

75

Роль та залучення до підготовки цього проекту

Підготовка до проведення заходів для дошкільнят стосовно правильного поводження на дорозі

Завдання, які покладаються на організацію-партнера в реалізації проекту

Навчальні заходи 


 

                                      Додаток 3 до проекту

4.3 Інформація про учасників реалізації проекту

(прізвище, ім’я та по батькові; науковий ступінь, почесні нагороди)

 

Дорошук Анатолій Васильович

 

Базова освіта: Українська Ордена Трудового Червоного Прапора сільсько-господарська академія , м. Київ, 1986 рік

Досвід професійної діяльності :

Луцький прикордонний загін;

ДП «Цуманське лісове господарство»;

Цуманський селищний голова.

Вміння та навички

Має великий досвід роботи на керівних посадах, вміє вдало організувати людей для досягнення намічених цілей, відповідальна та цілеспрямована людина. Має логічне мислення, схильний до аналізу ситуації. Здатний швидко і реально оцінювати обстановку, оперативно і правильно приймати рішення, а також наперед прораховувати ситуацію і планувати на перспективу.

 

Публікації 

Відсутні

Функції та завдання:

-  координація та контроль виконання завдань усіма учасниками проекту;

-  забезпечення організаційного супроводу проекту;

-  керівництво підготовкою проекту;

 

Контактний телефон/факс, +38 (068) 020 81 77 +3 8(03365) 9-43-55

е-mail tsuman.sr@i.ua

 

 

 

Прусакова Галина Миколаївна

Базова освіта: Луцький технікум радянської торгівлі, 1984 рік

Досвід професійної діяльності

Начальник Цуманського ВУЖКГ

Вміння та навички

Керівництво житлово-комунальним підприємством

Публікації 

Відсутні

Функції та завдання

- організація контролю щодо дотримання термінів та якості виконання робіт та заходів проекту;

- забезпечення укладання договорів між учасниками конкурсу на подальшу співпрацю;

- забезпечення оформлення необхідної документації, тощо;

- забезпечення функціонування проекту «Впровадження енергоефективних заходів для системи вуличного освітлення в смт. Цумань»

Контактний телефон/факс, е-mail

Тел. +38 (068) 0600 131, +38 (03365)  94283

E-mail cuman.vugkg@mail.r

Додаток 5.

 

 

 

 

Матеріали для проведення навчання безпеці на дорозі у дитячому садочку

 

 

                                                                                                              

Додаток 6.

 

 

 

 

 

 

 

 

Матеріали для проведення навчання безпеці на дорозі у школі – молодших класах

 

 

 

 

 

 

Додаток 7.

 

 

 

 

 

 

Матеріали для проведення навчання безпеці на дорозі у школі – старших класах

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 8.

 

Приклад інформаційного буклету, який буде доставлений за поштовими адресами мешканців смт.Цумань

 

 

Навчіть дітей правильно поводитися на дорозі та дотримуватися правил дорожнього руху. Це допоможе їм уникнути участі в ДТП та зберегти своє життя.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                          

 

 

Додаток 9

 

Технічна документація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 10

 

 

Приписи